Jarzeniówki led

Jeżeli chcesz postawić na oświetlenie dobrej klasy, które będzie efektywne, zdrowe i przyjazne dla oczu, które zagwarantuje odpowiednio jasny strumień światła, a dodatkowo przyczyni się do zmniejszenia Twoich rachunków za energię, z pewnością najlepsze będą dla Ciebie rozwiązania z wykorzystaniem light emitting diode, a więc technologii LED-owej.

jarzeniowka ledPowszechnie znane wszystkim jarzeniówki, mają obecnie mocnego konkurenta w postaci jarzeniówki led. W porównaniu do typowych lamp fluorescencyjnych, wspomniane ledy mają ogromną przewagę. Przede wszystkim zapewniają aż do 70% energooszczędności oraz mają znacznie większą żywotność. Ponadto cechują się mniejszą emisją ciepła, a ich wydajność nie zależy od temperatury występującej w otoczeniu. Używane w nowej generacji jarzeniówkach diody są znacznie żywotniejsze oraz bardziej wydajne, a wszystko poprzez zastosowanie odpowiedniego układu zasilania, a także wykorzystania najniższej temperatury pracy. Do wyboru mają Państwu trzy standardowe barwy emitowanego światła; przemysłową białą, która najbardziej zbliżona jest do światła dziennego, ciepłą białą oraz zimną białą.

Oszczędność połączone z efektywnością jest rozwiązaniem, którego każdy z nas oczekuje, warto więc skorzystać z innowacyjnych rozwiązań w technologii LED, aby cieszyć się jednym i drugim. Jarzeniówki led są niezwykle trwałe i cieszą się coraz większa popularnością. Ich koszt z pewnością szybko się zwróci i będziesz mógł faktycznie zacząć oszczędzać – nie tylko na energii, ale także na ilości zakupionych świetlówek na przestrzeni lat.

To może Cię zainteresować...