Oświetlenie led w samochodach, co widział taksówkarz w Olkuszu

Oświetlenie odrywa dużą rolę w naszym życiu. Bez niego, podobnie jak i bez wody, po prostu nie moglibyśmy funkcjonować. Nie ma więc niczego dziwnego w tym, iż niektórzy chcą sprawić, aby oświetlenie było jeszcze lepsze i jeszcze bardziej korzystne dla naszego wzroku. Jedną z coraz prężniej rozwijających się technologii świetlnych jest led. Obecnie można spotkać ją w naszych domach, firmach, fabrykach, na podjazdach czy alejkach parkowych. Fenomenalnie sprawdza się jako element dekoracyjny. Ledy są bardzo trwałe, ale także bardzo efektywne, dzięki czemu oświetlenie to zdobywa wciąż coraz większą rzeszę miłośników. Od kilku lat ledy wykorzystywane są również w samochodach, o czym ostatnio na własnej skórze mógł się przekonać taksówkarz taxi Olkusz.

Kiedy późną nocą wracałem z kursu, zobaczyłem już z daleka pewien fantastycznie prezentujący się samochód. Pierwsze wrażenie: jadąca dyskoteka, jednak im samochód był bliżej, mogłem zobaczyć, ż jest naprawdę ciekawie oświetlony. Wiele razy słyszałem o ledach montowanych w samochodach, widziałem też światła do jazdy dziennej led, ale nigdy czegoś tak fajnie zrobionego. Temat zaczął mnie coraz bardziej interesować, bo wyobraziłem sobie, że moja taksówka jest taką właśnie „ciekawostką” na ulicach naszego miasta. Z całą pewnością byłbym wtedy bardziej rozpoznawalny i chętniej korzystano by z moich usług – opowiada taksówkarz. Bardzo szybko odważyłem się na pierwszy krok i udałem się do sklepu z ledami, gdzie zaproponowano mi kilka opcji. Oczywiście, z wiadomych względów, nie mogłem pozwolić sobie na duże szaleństwo, jednak zaproponowano mi ciekawe propozycje: wyświetlacze led, lampy info oraz lampy taxilight. Bez wahania wybrałem te ostatnie – przyznaje zadowolony taksówkarz.

taxi light

Lampy taxilight są bardzo dobrą alternatywą dla popularnych reklam zewnętrznych. Można bez trudu umieścić taka lampę na dachu samochodu – nie wymaga to żadnej specjalistycznej wiedzy, ani też umiejętności. Są one bezpieczne dla Twojego samochodu i sprawią, że będzie on bardzo widoczny. Oczywiście, nie każdy jest taksówkarzem, ale każdy może sprawić, aby jego samochód był ciekawy; do wyboru kierowców są światła led do jazdy dziennej, światła stopu czy kierunkowskazy. Możliwe jest także oświetlenie ozdobne.

To może Cię zainteresować...